Osad ja Aksessuaarid Veedestilleerijatele

Veedestilleerijate Osad ja Aksessuaarid.

Activated Charcoal Sachets for Model 100SSE

Aktiivsüsiniku kotikesed

12 aktiivsüsiniku kotikest. Täiesti ohutud, valmistatud kookospähkli koorest. Vahetage neid kord kuus või vastavalt vajadusele. Eemaldab ohutult kõikvõimalikud lõhnad ja maitsed. Samuti aitab eemaldada kõik jääkgaasid. Sobivad nii 100SSE kui 300SSE mudelile.

Vaata

Cleaning Crystals

Puhastuskristallid

500g puhastuskristalle, jätkub kauaks. (Valmistatud eelkõige sidrunhappe monohüdraadist, mida leidub kõikides taimedes, eriti aga sidrunis ja laimis.) Eemaldab aurutuskambrist kangekaelsemadki mustusejäägid (sobib nii 100SSE kui 300SSE mudelile). Sobib kasutamiseks ka teiste koduste katlakiviladestuste korral.

Vaata

Collection/Serving Pitcher, White

Puhta vee kogumisnõu

Uus, 4-liitrine parima kvaliteediga purunemiskindlast, toidule ohutust BPA-vabast polüpropüleenist kogumis/serveerimiskann. Hallikas käepide ja kaas, mis sobivad roostevabast terasest mudelitega 100SSE ja 300SSE.

Vaata

Glass Carafe for Model 100SSE

Klaasist karahvin

4-liitrine kõrgkvaliteetsest klaasist kogumis/serveerimiskarahvin ergonoomilise “Easy-Lift” sangaga. Mudeliga 300SSE on see automaatselt kaasas, kuid mudeli 100SSE jaoks tuleb eraldi tellida.

Vaata

Glass Nozzle Insert

Aktiivsüsiniku kotikeste pesa klaasist sisestusavaga

Aktiivsüsinikkotikeste pesa uue klaasist sisestusavaga, mis hoiab kotikest nii, et vesi ei puutu vastu plastikut. Pildil on valge pesa, kuid mudeli 300SSE puhul saadetakse teile must.

Vaata

Reset Button, White Frame

Lähtestusnupp

Lähtestusnupp (Hall&Must) roostevabast terasest mudelitele 100SSE &300SSE. Neljaosaline nupukomplekt sisaldab nuppu, klambrit, hülssi ja vedrut.

Vaata

Fuse

Kaitse

Sütik mudelitele 100SSE ja 300SSE. Selle installeerimiseks tuleb kutsuda tehnik või sertifitseeritud elektrik.

Vaata

Black Top Assembly

Pealmine osa

Pealmine osa sisaldab endas aktiivsöekotikeste pesa, sisemist roostevabast terasest keedukuplit, kummist tihendit, kondenseerimispooli, ventilaatorit ning juhet, mis ühendab ülemise osa alumisega – kõik valmis kasutamiseks.

Vaata

White Bottom Assembly

Seadme alumine osa

Seadme aluminel osal on küttekeha, lähtestusnupp, termolüliti ning sellega seotud elektroonika, juhtmepesad, roostevabast terasest sisemine aurutuskamber ning roostevabast terasest korpus.

Vaata

Hind: €149.00 (EUR) 
Tellimisel
Power Cord for Model 100SSE & 300SSE

Toitejuhe

Toitejuhe sobib nii mudelile 100SSE kui 300SSE

Vaata