Korduma Kippuvad Küsimused destilleeritud vee kohta ja H2oLabs ee destilleerimissüsteemide kohta

Kliki allpool asuvatele küsimustele, et näha vastust! Ei leidnud, mida otsisid? Soovita Küsimust KKK'le!

Miks on H2oLabs süsteemiga destilleeritud vesi teile tervislikum?

Lihtsalt sellepärast, et see on PUHTAIM. Saasteained ja lisandid on eemaldatud efektiivsemalt kui seda suudab ükskõik milline teine veepuhastussüsteem, ka filtreerimine või pöördsosmoosi süsteem.

Mis teeb destilleeritud vee paremaks kui filtreeritud vesi?

Vee filtreerimise süsteemid ei suuda kõrvaldada kõiki saasteaineid ja lisandeid, mida suudab H2oLabs protsess. Filtrid jäetakse tihti tähelepanuta ja nad võivad ummistuda ning seeläbi muutuda kasvulavaks bakteritele. Kui see juhtub, siis võib "filtreeritud"vesi muutuda veel rohkem saastunuks, kui algne veeallikas! Mõned filtrisüsteemid toetuvad süsinikfiltri kassetile (vahest ainult neile), et saada lahti vee halvast maitsest ja lõhnast. Kuigi süsinikfiltrid parandavad vee maitset ja lõhna, võivad nad samas ära peita ohumärgid, et vesi võib olla saastunud. Paljude inimeste turvatunne on petlik – mõeldes, et kui nende vesi maitseb ja lõhnab normaalselt, on järelikult kõik korras. Kahjuks nii see alati pole. Destileerimissüsteemidel puudub filtrikassett, seetõttu ei pea te enam ostma ega vahetama filtreid. See säästab teie aega ja raha. Aga mis kõige tähtsam, filtreeritud vesi EI OLE nii puhas, kui seda on H2oLabsi süsteemiga toodetud vesi.

Miks on H2oLabsi destilleerimissüsteem parem kui kallis pöördosmoosisüsteem?

Isegi pöördosmoos ei suuda kõrvaldada saasteaineid ja lisandeid, mida eemaldab destilleerimine. Nagu ka tavalistel filtrisüsteemidel, nii ka vastasosmoosi süsteemidel on filtrid, mis võivad jääda tähelepanuta ja ummistuda ning muutuda kasvulavaks kahjulikele bakteritele. See võib muuta vee SAASTUNUMAKS kui see oli ENNE filtreerimist. Ja kuna need süsteemid kasutavad samuti aktiivsöefiltreid, siis kõik maitse ja lõhna ohumärgid on eemaldatud nii, et te ei kahtlusta, et midagi võib valesti olla. Vastupidiselt populaarsetele arusaamadele EI eemalda pöördosmoos täielikult kõiki viiruseid ja baktereid.

Kuidas see töötab?

Seade kasutab destilleerimise protsessi. Anum täidetakse tavalise kraaniveega, mida kuumutatakse 100% roostevabast terasest aurutuskambris kuni see muutub steriilseks auruks. Puhastatud aur kondenseeritakse seejärel tagasi tema algsesse vedelasse olekusse, ainult et kemikaalid, toksiinid, saasteained ja muud lisaained jäävad maha. Need on eemaldatud ainuvõimalikul moel. Ükski teine veefiltreerimisprotsess pole nii efektiivne.

Kas H2oLabs vee destilleerijat on lihtne kasutada?

Jah, seda on väga lihtne kasutada. Seda pole vaja torustikuga ühendada. Lihtsalt tõstke ülemine osa üles, täitke aurutuskamber veega, ühendage toitejuhe vooluvõrku ning lülitage seade sisse. See lülitub välja automaatselt pärast seda, kui 4 liitrit puhast vett on valmis.

Kuidas seadet täita ja käivitada?

Kui soovite destilleerida veel vett, ühendage seade vooluvõrgust lahti ning võtke selle pealmine osa ära. Loputage paak kraanikausis puhtaks. Kui sellesse jääb siiski mingit mustust, peske seda käsna ja paari tilga tavalise nõudepesuvahendiga ning loputage uuesti. Seejärel täitke seade veega. Asetage see tööpinnale ning kuivatage. Asetage seadme ülemine osa oma kohale tagasi ning ühendage ülemine ning alumine osa juhtmetega. Pange vee kogumisnõu seadme tila alla ning vajutage “Start”nuppu. See kõik võtab vaid minuti.

Kas ma pean juures olema, kui seade töötab?

Ei, te ei pea protsessi juures viibima. Lihtsalt asetage vee kogumisnõu seadme tila alla, enne kui seadme sisse lülitate. Vajutage nuppu ning unustage see! Seade lülitub automaatselt välja, kui töötsükkel on lõppenud.

Kui suur on vee kogumiskonteineri maht?

Kogumiskonteineri maht on 4 liitrit, mis on piisav hoidmaks ühe töötsükli jooksul destilleeritavat vett. Piisavalt ja enamgi, et nautida puhast vett terve päeva!

Kui palju aega kulub 4 liitri destilleeritud vee valmistamiseks?

4 liitri destilleeritud vee valmistamiseks kulub umbes 5 tundi. Protsessi saab kiirendada, kui asetada seade hästiventileeritud kohta. Täitke veega ning käivitage seade enne magamaminekut ning hommikul on teil piisavalt vett, et valmistada kohvi või teed ja nii päev läbi. Kui vajate päevas rohkem kui 4 liitrit vett, käivitage seade lihtsalt hommikul või mõnel muul sobival ajal uuesti.

Kuidas ma saan kindel olla, et vesi on täiesti puhas ning et seade töötab korralikult?

Teil ei teki kahtlustki, et vesi võiks olla puhastamata. See lihtsalt ei saa jõuda kogumisnõusse ilma, et see oleks enne aurustunud. Iga kord, kui seade on töötamise lõpetanud ja te eemaldate selle pealmise osa, näete selle põhja olevat jäänud väikest hulka jääkvett. Kui te näete, milline mustus selles vees on, ei teki teil kahtlustki, kas seade töötab. Te võite nüüd kallata kõik need saasteained kraanikausist alla, selmet neid sisse juua.

Kuidas ma tean, et seade vajab puhastamist?

Lihtsalt heida pilk paaki, enne kui selle uuesti veega täidad. Sõltuvalt sellest, kui kareda veega on tegu, näete te seadme sisepinnal mõningat katlakivijääki, mis eemaldub kergesti kiirelt käsnaga puhastades ning loputades.

Kuidas ma seda puhastan?

Puhastage paak kergelt enne iga uut töötsüklit. Selleks kasutage paari tilka nõudepesuvahendit ning käsna. Kui mingi tõrksam mustus siiski ei eemaldu, kasutage selle vastu 0,5 tassitäit äädikat segatuna veidikese sooja veega, laske sel umbes tunnike seista ning loputage. Harvadel juhtudel, kui vesi on eriti kare ning äädikasegu ei aita, saab abi puhastuskristallidest, mis on seadmega kaasas.

Millised on destilleeritud vee võimalikud kasutusalad?

Lisaks jookidele, mida valmistatakse veega, nagu kohv, tee, sidrunivesi, külmutatud mahlajoogid jne, saab sellest ka parima (ja selgeima) jää. See on suurepärane toidu – näiteks suppide, aurutatud köögiviljade, beebitoitude jne valmistamiseks. Kasutusalasid on veel. Näiteks kasutage seda näo pesemiseks – puhastab õrnalt ja sügavuti teie naha; samuti võib seda kasutada suu loputamiseks (usaldusväärsed hambaarstid soovitavad ravi ajal patsientidel sellega suud loputada, et vältida ebapuhtast veest tingitud infektsioone). Kasutage seda ükskõik mis seadmetes, mis tekitavad auru, et hoida need puhtana – aurutriikrauad, riideaurutajad, auruga puhastajad, õhuniisutajad jne. Täitke sellega jahutusvedelikupaaki autodel, paatidel, mootorratastel, aiatehnikal jne. Fotofilmi ilmutamisel; idude kasvatamisel, akvaariumites, nimekiri läheb edasi ja edasi. Igat veega seotud protsessi on võimalik parendada, kasutades destilleeritud vett.

Kas me mitte ei vaja joogivees sisalduvaid mineraale?

Parim mineraalide allikas on toit, mida me sööme. 95% meie organismis imenduvatest mineraalidest tulevad toidust, mitte joogiveest. Mineraalidega toidulisandid, mis on saadaval apteekides, on kaugelt paremad mineraalide allikad kui vesi. Pole mõtet saastada oma keha kõikide vees olevate saasteainetega, et saada minimaalselt kasulikke mineraale, mis seal leiduda võivad.

Kas destilleeritud vesi "imeb" mineraalid kehast välja?

On mõned pöörased väited, näiteks et destilleritud vesi imab kehast mineraalid välja, mis tavaliselt on pärit konkureerivate veefiltri firmade või petturite suust, kes üritavad inimesi veenda oma müüdava tootme ostmises. Kuid pole tehtud mingisugust teaduslikku uurimust, mis korduvate katsetega tõestaks destilleeritud vee joomisega seotud mineraalide kadu organismist. H2oLabs pakub 1000 dollarit inimesele, kes suudab teaduslikult tõestada, et destilleeritud vesi viib kehast mineraale välja.

Kas destilleeritud vesi maitseb lamedalt nagu siis, kui osta seda supermarketist plastpudelis?

Ei. Kui te valmistate oma destilleeritud vee ise, püsib see nädalaid ja kuid VÄRSKEM kui ladudes ja poodides plastpudelites seisev vesi.

Kuidas maitseb destilleeritud vesi?

Selle maitse on nii neutraalne kui üldse võimalik, sest selles vees lihtsalt ei ole midagi, mis võiks maitset anda. See on nii lähedal “mitte millegi maitsmisele” kui te ette suudate kujutada. Mõned inimesed võivad tuvastada nõrga maitse või "uue lõhna" paari esimese destillaadi puhul, kuid see on tingitud uuest polüpropüleenist kogumisnõust, ning kasutamisega see kaob. Igasugust jäälõhna või -maitset aitavad eemaldada ka aktiivsüsinikukotikesed. Vesi maitseb iga korraga värskemalt!

Kas vee destilleerimise süsteemid pole mitte liiga kallid?

Meie süsteemid pole mitte ainult taskukohased, vaid ka SÄÄSTAVAD teie raha. Meie seadmed maksavad teile peale kuude jooksul pudeliveele ja filtritele kuluva raha kokkuhoiu näol. On kulukas MITTE seda seadet omada! (Vaata “Kui palju maksab seadme töötamine?” allpool, et näha, kui palju kulutab seade energiat.)

Kui palju maksab seadme töötamine?

Kuna valmistate oma puhta vee ise, ei maksa te pudelite, transpordi, reklaami, poodide hinnatõusude jms eest. Teie ainuke kulu on elektrile ja veele, mis on tegelikult ju minimaalne. Arvutame, kui palju võtab seade voolu ühe töötsükli jooksul (umbes 5,5 tundi) ning mis see teile maksma läheb. Seadme elektritarve on 580 W s.o. tund aega töötades kulutab seade 580 W. 5,5 x 580 = 3190W ehk 5,5 tunniga kasutab seade 3,19 kWh. Näiteks teie Elektrimüüja keskmine tariif koos võrguteenuse, taastuvenergia tasu ja elektriaktsiisiga on 12,00 eurosenti/kWh, 12,00 x 3,19 = 38,28 eurosenti. Seadme üks töötsükkel ehk 4 liitrit puhtaimat vett läheb teile maksma ~39 eurosenti. Kui panete destilleerija tööle “öövahetusse”, siis maksate veel vähem. Võrrelge seda keskmise pudelivee jaehinnaga. Muidugi on ka mugav üldse mitte vett osta ja koju tassida. Kuid mis kõige tähtsam – pudelivesi EI ole nii PUHAS kui destilleeritud vesi. Nii et miks mitte juua parimat vett ning maksta samal ajal vähem raha?

Millise pingega seade töötab ning palju see elektrit kulutab?

Kodustele veepuhastussüsteemidele sobib 220-240 voldine pinge. Meie koduste veepuhastussüsteemide üldine energiatarve on 580W.

Kui palju kuumust eraldab seade töötsükli jooksul?

Seade toodab vähem kuumust kui veekeetjaga teevee keetmine, sest küttekeha on kuumusekao minimeerimiseks ja kuumuse aurutuskambris ärakasutamise maksimeerimiseks isoleeritud. Siiski märkate te heitgaaside väljutusavast tulevat mõningat kuumust – soovitame panna seade tööle ööseks, et minimeerida igasuguse märkimisväärse kuumuse teket.

Kas seade teeb töötades mingeid hääli?

Kuigi kondensaatori ventilaator on väga väike (palju väiksem kui lauaventilaator), teeb see tavalist ventilaatorile omast häält. Kui see teid segab, soovitame käivitada seade ööseks.

Kas seade töötab ka kaevuveega?

Jah. Siiski, kui teie kaevuvesi on väga kare, võite seda eelnevalt filtreerida ja/või kasutada veepehmendajat. Vastasel korral võib seadme puhastamine olla raskendatud (kuid mitte võimatu).

Mis vahe on mudelil 100SSE ja 300SSE?

Mudelid 100SSE ja 300SSE on identsed, nende kaasas olev kogumiskonteiner on lihtsalt erinev. Mudeli 100SSE-ga saate kaasa purunemiskindla, toidule ohutust BPA-vabast polüpropüleenist kannu, mudeliga 300SSE aga kõrgkvaliteetsest klaasist karahvini.

Mis ma seadmega kaasa saan?

Kõik, mida vajate, on ostuga kaasas. Kõikide seadmetega on kaasas 4-liitrine kogumis- ja serveerimiskann, 6 aktiivsüsiniku kotikest ning purk puhastuskristallidega.

Milline on destilleeritud vee pH?

Destilleeritud vee pH on nii neutraalne kui vähegi võimalik (7,0), sest sellest on eemaldatud kõik, mis võiks põhjustada vee happelisust või aluselisust. Kuid pange tähele, et kui see puhas vesi on eksponeeritud õhule, võtab see endasse süsihappegaasi, millest osa reageerib veega (H2O + CO2= H2CO2(süsihape) + H2(vesinikioon)). See langetab vee pH umbes 5,7-ni. Neutraalne pH 25C juures ei ole täpselt 7,0. pH on eksperimantaalne väärtus. Kõrgemate temperatuuride juures muutub pH väiksemaks. Näiteks 50C juures on vee pH 6,55-0,01. See tähendab, et lahjendatud lahus on 50C juures neutraalne siis, kui selle pH on umbes 6,55. Teiste sõnadega – on keeruline saada täpset pH-väärtust, eriti PUHTAS DESTILLEERITUD VEES. Keskkonnakaitse agentuur ütleb järgmist: puhta destilleeritud vee pH võib olla neutraalne, kuid puhast destilleeritud vett on väga keeruline saada, sest õhus olev CO2 lahustub pidevalt vees, tehes selle veidi happeliseks. Destilleeritud vee pH kõigub 5,6-st 7,0-ni. Destilleeritud vee neutraliseerimiseks lisage sellele 1/8 teelusikatäit söögisoodat, segage korralikult ning kontrollige vee pH väärtust siis.

Kas destilleeritud vesi on happeline?

Kuna destilleeritud vesi on nii puhas, siis kui seda ei säilitata täiesti õhukindlalt, on võimalik, et see võtab endasse ümbritsevast õhust väga vähesel määral süsihappegaasi. Selle tulemusena võib see vesi muutuda kegelt happeliseks. Kuna veest on eemaldatud kõik (ka happelised ja aluselised elemendid), ning ümbritesevast õhust on vette tulnud vaid veidi happelist ainet, näitabki pH-test, et vesi on happeline (pH-indikaator ei tuvasta, kui palju hapet lahuses on, vaid mõõdab happe suhtelist hulka võrreldes alusega). On väga raske, kui mitte võimatu kindlaks teha, kui palju täpselt on destilleeritud vees hapet, kuid võib kindlalt väita, et see hulk on väga väike. Nii et kuigi pH-indikaator näitab destilleeritud vee olema veidi happelise, on destilleeritud vees olevate happeliste osakeste hulk siiski kaugelt väiksem kui tavalises kraanivees.

Kas seade eemaldab pehmendatud veest soola?

Jah. Igaüks, kes kasutab kodust veepehmendajat, peaks oma joogivee jaoks kasutama ka vee destilleerimise süsteemi, et eemaldada naatrium (sool), mida leidub pehmendatud vees.

Kas kloor ja teised gaasid on destilleeritud veest eemaldatud?

Lisaks tahketele saasteainetele, mis eemaldatakse protsessi käigus, on seadmel ka ventilatsioonisüsteem, mis aitab elimineerida kloori jm gaasid, mis võivad aurustamise käigus vabaneda ja koos auruga üles tõusta. Kloor jt jääkgaasid väljutatakse seadme ülaosas asuva ventilatsiooniava kaudu. Kui vette siiski midagi veel jääb, aitavad seadmega kaasasolevad aktiivsüsiniku kotikesed samuti gaase eemaldada.

Kas puhastusprotsess eemaldab veest kõik saasteained 100%-liselt?

Kuigi meie süsteemidega puhastatud vesi on üle 99,999% ulatuses puhas ning puhtaim vesi üldse, mida on võimalik ühegi veepuhastusmeetodiga saavutada, on tegelikult võimatu eemaldada väga väikest hulka kindlaid aineid. Teaduslikult rääkides – mitte keegi ei saa garanteerida, et kõik molekulid, mis ei ole H2O, saavad protsessi käigus veest eemaldatud (H2O = 2 vesiniku aatomit + 1 hapniku aatom ühendatud vesiniksidemetega). Siiski võime öelda, et destilleerimise käigus saadav vesi on puhtaim vesi, mida on ühegi koduse veepuhastussüsteemiga võimalik saavutada, ning kaugelt puhtam kui ükskõik millisest allikast pärit pudelivesi.

Mis juhtub kõigi nende ainetega, mis veest pärast puhastamist järele jäävad?

Kemikaalid, saasteained jm mustus, mis veest välja võetakse, jääb aurutuskambri põhja ning see loputatakse kraanikausist alla.

Kas ma pean ostma ja vahetama filtreid?

Te ei pea enam ostma ühtegi kallist filtrit. Kuna pole filtreid, mida vahetada, ei pea te enam tegelema nende vahetamisega ega muretsema selle pärast, et nad võivad saastuda.

Kas seadmel on mingeid osi, mida tuleb perioodiliselt vahetada?

Seade ei vaja ühegi osa väljavahetamist, välja arvatud aktiivsüsiniku kotikesed (vt allpool). Te saate koos seadmega kaasa kuni 12 kuu aktiivsüsiniku kotikeste varu ning lisa aastane varu on võimalik soetada e-poest www.mahlapressid.ee

Mis on aktiivsüsiniku kotikesed?

Kodused veedestilleerimissüsteemid tulevad teile koos 12 kuu aktiivsüsiniku kotikeste varuga, mida on soovitatav kasutada juhul, kui algne vesi on ebatavaliselt halva maitse või lõhnaga. Need aitavad eemaldada veest ka kõikvõimalikud gaaside jäägid. Mõned inimesed vihjavad neile kui “filtritele”, kuid need on väga väikesed ning ei näe välja nagu tavalised veefiltrid, samuti on nende tööpõhimõte veidike erinev. Aktiivsüsiniku kotike asetatakse lihtsalt selleks ettenähtud pesasse, mis asub tila ja kogumisnõu vahel.

Mis on “Aktiveeritud süsinik”?

Aktiveeritud süsinik on kõrge süsinikusisaldusega orgaaniline materjal (nt kookospähkli koored), mis on täiesti ohutu kasutada.

Kas ilma aktiivsüsinikfiltrit kasutamata saadakse samuti kõrge kvaliteediga vesi?

Aktiivsüsiniku kasutamine on vabatahtlik ja sõltub teie eelistustest. Mõned kasutavad seda oma uue seadmega vaid mõned päevad, et elimineerida võimalikud “uued” lõhnad ja maitsed, mis pärit kogumiskonteinerist. Teised kasutavad filtrit pidevalt, sest neile meeldib vee maitse nõnda rohkem ning see aitab eemaldada ka igasugused jääkgaasid.

Kus teie süsteeme toodetakse?

H2oLabs süsteemid on parima kvaliteediga. 4L koduseks kasutamiseks mõeldud süsteemid on valmistatud Taiwanis hinnatud tootja poolt, kes on valmistanud 4L destilleerijaid juba 20 aastat. Durastilli automaatsed destilleerijad on valmistatud USA-s. Kõik mudelid on H2oLabs'i poolt rangelt testitud.

Kuidas ma saan vastuse küsimusele, mida ei ole KKK-s?

Palun pöörduge www.mahlapressid.ee tiimi poole.