Tunnustatud Tervise&Heaolu professionaalid nõustuvad - destilleeritud vesi on parim vesi, mida juua.

Mida arstid ütlevad? Enamik respekteeritud Tervise ja Heaolu arstidest ütlevad, et on väga tähtis juua puhast vett ja puhtaim vesi, mida võib saada, on destilleeritud vesi.

On väheseid mitteteadlikke "arste", kes ütlevad, et destilleeritud vesi on tegelikult "halb". Häbi neile! Inimesed usaldavad arste, et nad räägiksid neile tõtt, eriti selle kohta, mis on nende jaoks hea või mis mitte. Need mõned arstid (tegelikult ainult mõni üksik), levitavad oma halbu nõuandeid üle interneti, mis paneb inimesi uskuma, et destilleeritud vesi pole kasulik ja nad on selle joomise tulemusena VÄHEM terved!

Ei ole mingit kahtlust, et destilleeritud vesi on kõige puhtam saadaolev vesi. Põhilisemad vaidlused käivad mineraalide üle. Aga tegelikud faktid on hästi dokumenteeritud. On kindlaks määratud, et me saame 95% kasulikest mineraalidest TOIDUST, MIDA ME SÖÖME, MITTE VEEST, MIDA ME JOOME. Samuti on paljud vees olevad mineraalid ANORGAANILISED ja ei ole meie kehale kasulikud. Kasulikud, ORGAANILISED mineraalid tulevad toitaineterikkast toidust või hea kvaliteediga toidulisanditest, mitte veest.

Aga kui te meid ikka veel ei usu, siis lugege, mida on Üleriigiliselt Tunnustatud arstidel selle kohta öelda.

Üleriigiliselt Tunnustatud Arstid

DR. Andrew Weil:

"Destilleerimise protsess tapab ja eemaldab kõik bakterid, viirused, raskemetallid ja teised orgaanilised ja anorgaanilised saasteained. Peale destilleerimist on vesi nii puhas kui vesi üldse olla saab. See on tõsi, et destilleerimisel kaovad veest mineraalid, kuid samas kaovad ka kõik teised saasteained. Mina ei näe selles probleemi. Me saame vajalikud mineraalid toidust, mitte veest. Kui rääkida happesusest, siis destilleeritud vee pH on lähedal neutraalsele ja sel pole mingit mõju keha happetasakaalule. Destilleeritud vett on ohutu juua ja seda vett kasutan ma ise ka."

"Ma ei mõista, miks müütide arv destilleeritud vee kohta on aastate jooksul kasvanud. Kiire internetiotsing viib lehekülgedele, kus antakse edasi mõtet, et "destilleeritud vesi põhjustab varajast surma."Jama. Üks väide kõlab, et destilleerimine hävitab kõik vees olevad kasulikud mineraalid. See on küll tõsi, et destilleerimine hävitab veest mineraalid ja samas ka erinevad saasteained, kuid me ei tea, et inimkeha suudaks kasu saada vees olevatest mineraalidest. Me saame oma mineraalid toidust, mitte veest. Ühe tootja hinnangul peaks Bostonis jooma 676 klaasitäit (1 kl = 230 ml) kraanivett, et saada kätte vajalik päevane kaltsiumikogus."

"On ka teine kindel müüt, et destilleeritud vesi imab mineraalid kehast välja. Puhas vesi aitab kehast eemaldada mineraale, mille rakud on ise eemaldanud või mida keha ei kasuta, kuid see ei ima välja mineraale, mis on keha rakustruktuuris. Samuti ei põhjusta destilleeritud vesi hammaste seisundi halvenemist, see on vale väide, mille mõtles välja filtrite tootja, lootes müüki suurendada. Mis aga puutub happesusse, siis destilleeritud vee happesus on peaaegu neutraalse pH-tasemega ja tal pole mingit mõju keha happelisusele. Ma loodan, et tegin teile valiku kergemaks. Destilleeritud vesi pole mitte ainult ohutu, see on ka puhtaim veevorm. Samuti on see selline vesi, mida ma ise joon."

Dr. Allen E. Banik: "Valik on selge"

"Destilleeritud vesi on vesi, mis muudetakse auruks, nii et kõik selle lisandid jäävad maha. Siis tehakse sellest kondenseerimisega puhas vesi. See on ainuke vesi, mis on puhas - ainuke vesi, mis on kõikide lisandite vaba."

"Ainsad mineraalid, mida keha suudab ära tarvitada on orgaanilised mineraalid. Kõik teised mineraalid on keha jaoks võõrad ained ja need tuleb eemaldada. Destilleeritud vesi on ainuke vesi, mida saab kehasse viia ilma kudesid kahjustamata."

"Destilleeritud vesi on ainuke vesi, mis on puhas - ainuke vesi, mis on ilma ühegi lisandita."

Dr. Paul C. Bragg N.D., Dr. Patricia Bragg N.D., Ph.D.: "Vesi - Šokeeriv Tõde, Mis Võib Päästa Sinu Elu!"

"Destilleeritud vesi on maailma parim ja puhtaim vesi!"

"Inimestel, kes neelavad alla piisavas koguses ja õigeid vedelikke (destilleeritud vesi, värsked puuviljad ja juurviljad ning nende mahlad), on parem keha talitlus ja vereringe, mis on kõige olulisemad Hea Tervise ja Pikema Elu jaoks."

"Suurim kahju, mida anorgaanilised mineraalid teevad – lisaks veel vahane kolesterool ja sool – on kahju väikestele arteritele ja veresoontele ajus (75% vesi). Arterite jäigastumine ja veresoonte lupjumine algab päeval, kui te hakkate tarbima anorgaanilisi kemikaale ja mineraale, mida saab kraaniveest."

"Lubage mul veelkord rõhutada, et minu arvates on artriit põhjustatud veest, mis on küllastatud anorgaaniliste mineraalidega, tasakaalustamata toitumisest, mille tagajärjel tekivad liigestesse happekristallid, ning üldine kehaline inaktiivsus."

"Puhas destilleeritud vesi on tõesti Jumala suurim kingitus meile – elu ja tervise allikas."

Dr. David C. Kennedy, D.D.S.: "Kuidas säästa oma hambaid: Toksiinivaba Ennetav Hambaravi"

"Isegi kraanivesi sisaldab alati erinevaid mürke nagu kloor, kloramiin, asbest, pestitsiidid, fluoriid, vask, elavhõbe ja plii. Parim viis nende eemaldamiseks veest on selle destilleerimine."

Dr. Peter A. Lodewick, M.D.: Diabeet diabeediarsti pilgu läbi.

"Ainus tarbimiskõlbulik vesi näib olema destilleeritud vesi, mis on täiesti mineraalide- ja kemikaalidevaba. Vesi kuumutatakse aurustumiseni, nii et kõik üleliigne jääb veest maha. Seejärel aur kondenseeritakse. Tulemuseks on vesi oma kõige puhtamal kujul. Destilleerimine on ainus tõeliselt tõhus vee puhastamise meetod."

Dr. Charles Mayo Mayo Kliinikust:

"Vee karedus (anorgaanilised mineraalid vees) on põhiline põhjus paljudele - kui mitte kõikidele – haiguste, mis tulenevad seedekulglas olevast mürgist. Need mineraalid imenduvad läbi sooleseina ja jõuavad lümfi ning sealt verre – ehk teisisõnu kogu kehasse. See on paljude haiguste põhjus."

Dr. Robert D. Willix, Jr.: "Maksimaalne tervis"

"Kui otsustate pudelivee kasuks, veenduge, et see on destilleeritud. Pikas perspektiivis on odavam destilleerida oma vesi kodus. See on ka mugavam kui vedada poest mitmeliitriseid kanistreid. Parim vahend koduseks vee puhastamiseks on süsteem, mis destilleerib ja ka filtreerib – teil on kindlustunne teadmisest, et vees ei ole kloori, fluoriidi, baktereid, viiruseid, pestitsiide või pliid. Kõik, mis te saate, on puhas H?O."

Organisatsioonid:

Ameerika Arstide Liit:

"Organism saab vajalikud mineraalid põhiliselt toidust, mitte joogiveest."

Vee Kvaliteediühing: VKÜ Brošüür #S20 – "Avasta destilleeritud vesi"

"... mineraalide hulk vees pole märkimist väärt võrreldes mineraalide hulgaga toidus. Kuna kraanivee mineraalidesisaldus varieerub, on usaldusväärseim vajalike mineraalide allikas igapäevane tasakaalustatud toit, sh kala, liha ja juurviljad."

Tarbijakaitse Kalifornia osakond - Joogivee raport - Juuli, 1976

"Vee kõrget mineraalide sisaldust on seostatud neerukividega."

Frank N. Hepburn; Juht, Toitainete Uurimise Filiaal, Ühendriikide Põllumajanduse Osakond, Tarbijate Toitumise Osakond

"Destilleeritud vees pole midagi, mis võiks organismile kahjulik olla. Oleks kasulik meelde tuletada, et Mereväe laevadel on destilleeritud vesi ainuke saadaval olev vesi."

Raymond H. Bishop, kindralmajor, komandör – USA Armee Meditsiiniteenistus

"Destilleeritud vesi on ohutu juua ning see ei tohiks avaldada tervisele ebasoodsat mõju. Destillatsioon vaid eemaldab enamiku looduslikus vees lahustunud materjale."

Suur Tervise Saladuste Raamat: 1991 Sh Juhatuse raportid.

"Parim vee puhastamise võte on destilleerimine, kus vesi kuumutatakse aurustumiseni, misläbi hukkuvad bakterid ja viirused ning eemalduvad muud lisaained."

Teised tuntud professionaalid

Louis Pasteur:

"90% oma haigustest me joome sisse."

Harvey&Marilyn Diamond: "Tervsilik elukeskkond II: Elav tervis"

"Destilleerimine pakub meile võimaluse juua puhtaimat saadaolevat vett... Tehke tark valik vee osas, mida joote. Peaks olema ainult üks valik – see vesi peab olema PUHAS! Ja puhas tähendab destilleeritud."

Dr. John Yiamoyuiannis, Ph.D.: "Fluoriid: vananemise faktor"

"Kodune destilleerimine on parim viis saamaks destilleeritud vett. See on ainuke usaldusväärne kodune veepuhastusmeetod, mis eemaldab veest fluoriidi."

Dave Ellis, Nebraska Ülikooli Spordiosakonna „Tulemusliku Toitumise“ juht

"Alates sellest, kui hakkasime kasutama destilleeritud vett, on meie sportlased rohkem jooma hakanud. Oskan seostada seda vaid vee värske ja puhta maitsega."

Nick Pavlica, H?O Laborite juht

"Olen destilleeritud vett joonud alates aastast 1981, peaaegu pool oma elu, ja võimalusel ei jooks ühtegi teist vett. Soovitan seda kõikidele oma sõpradele ja sugulastele – ma ei teeks seda, kui ma ei peaks seda üheks kõige tervislikumaks asjaks, mida inimene saab teha. Pärast täielikku kehaskaneerimist ütles arst mulle, et mul on kõige puhtamad arterid, mida ta minuvanuste hulgas on kohanud. Ja ma pole kunagi ühtki luud murdnud. (Vastuseks väidetele, nagu tõmbaks destilleeritud vesi organismist kaltsiumi jt mineraale välja!) Minu jaoks on see piisav tõestus. Nüüd on teie kord seda endale tõestada. Alustage puhta destilleeritud vee joomist juba täna!"