Faktid destilleeritud vee kohta!

"Kui te ei joo H2oLabs'i või mõne muu sarnase kvaliteetse destillaatoriga puhastatud vett, pole teie vesi kaugeltki nii puhas."

Inimestel on väärarusaam, et kraanivesi, pudelivesi või kodus filtreeritud vesi on „puhas“. Aga ei ole. Kraanivees on palju saasteaineid, kemikaale ja toksiine. Pudelivesi on reeglina tavaline kraanivesi, mida on minimaalselt filtreeritud, et vabaneda halvast lõhnast ja maitsest. Isegi kodus filtreeritud vesi pole puhas (ka mitte pöördosmoosi meetodil filtreeritud vesi). Paljud mikroskoopilised saasteained läbivad tavalised veefiltrid ning teised nn “veepuhastajad” ning lõpetavad ikkagi vees, mida jood. Kui veefiltreerimise süsteemid ummistuvad või jäetakse hooletusse, võivad need muutuda bakterite arenguks väga soodsaks pinnaseks. Kui see juhtub, võib “filtreeritud vesi” olla veelgi saastatum kui algne filtreerimata vesi!

Looduslik puhastussüsteem

Protsess, mille vesi H2oLabs destillaatorites läbi teeb, on ainus, mis tagab vee ülima PUHTUSE. ÜKSKI TEINE VEEPUHASTUSMEETOD EI OLE NII EFEKTIIVNE. Maa hüdroloogiline tsükkel vee aurustumisest kondenseerumise ja vihmana alla sadamiseni on looduse viis puhastada vett. Sarnaselt toimib ka H2oLabs'veepuhastusprotsess, kus tekitatakse “vihm”, kui tavaline kraanivesi kuumutatakse aurustumiseni ning kondenseeritakse seejärel uuesti vedelasse olekusse. Kõik saasteained, sh viirused, bakterid, orgaanilised ja anorgaanilised kemikaalid, toksiinid, raskemetallid, mikroobide tsüstid jt jäävad aurustumisel maha. Tulemuseks on 100% puhastatud, lisanditeta, ohutu ja suurepärase maitsega vesi. Just nii see algselt Loodusel plaanis oligi – vesi, mis on PUHAS ja VÄRSKE nagu vastmoodustunud vihm.

Miks on destilleeritud vesi nii oluline?

Inimkeha koosneb umbes 70% ulatuses veest (H2O). Kui me joome ebapuhast vett, toimib keha filtrina, püüdes kinni anorgaanilised mineraalid jm lisaained, mis vees on. Kahjulike ainete kogunemine kehasse võib põhjustada suurt kahju, haigusi ning isegi enneaegset surma.

On võimatu täpselt teada, mis ained olid vees, mida tarbisite aastaid tagasi, ja mis ained on nüüd teie kehas akumuleerumas. Kui te enne joomist teaksite, mis kõik teie joogivees on, hakkaks teil halb. Hea uudis on, et nüüd saate te PAKKUDA OMA KEHALE PUHTAIMAT VÕIMALIKKU VETT ning hakata kohe nautima sellest tulenevat kasu. See on üks tervislik asi, mis on täielikult nauditav ega eelda teilt kehaliste harjutuste tegemist või dieedipidamist ning te võite sellega kohe algust teha. Lihtsalt jooge puhast ja värsket vett, millal iganes teil on janu.

Vihmavesi on puhtaim looduslik vesi. Aga vihm langeb läbi saastatud atmosfääri ja muutub tunduvalt saastatumaks selleks hetkeks, kui ta jõuab maapinnale. Vihmavette jõuavad kõikvõimalikud ained – saasteained, toksiinid, kantserogeenid, mürgid jne. Emake loodus teeb oma parima, et need kahjulikud ühendid välja filtreerida, kuid on võimatu elimineerida need kõik. See on kaotatud lahing. Aga on üks võimalus, kuidas võita.

Puhas ja värske nagu asja moodustunud vihmapiisk

Kuidas oleks, kui te saaksite püüda vihma kinni enne, kui see maa poole kukkuma hakkab? Kuidas oleks, kui te saaksite taastada vee vihmapiisa-puhta oleku, nagu see oli enne allasadamise käigus saastumist? H2oLabs Koduse veepuhastussüsteemiga ON SEE VÕIMALIK! Sellega saate 100% puhastatud, selge, värskendava vee, PUHTAIMA võimaliku joogivee. Just nii see algselt Loodusel plaanis oligi – vesi, mis on PUHAS ja VÄRSKE nagu vastmoodustunud vihm. Sisuliselt nõnda meie veepuhastussüsteemid töötavadki – tekitavad "vihma".

Kopeerib looduslikku puhastussüsteemi

Kui vesi kuumutatakse roostevabast terasest aurustamiskambris üle keemistemperatuuri, saab sellest steriilne aur. Kui vesi aurustub, jätab see endast maha kõik saasteained nagu viirused, bakterid, orgaanilised ja anorgaanilised kemikaalid, raskemetallid, mikroobide tsüstid jne. Aur tõuseb kambris ülespoole ning juhitakse seadme ülemises osas olevale roostevabast terasest kondenseerimispoolile. Kloor ja muud gaasid heidetakse välja. Seejärel muudetakse puhas aur uuesti vedelikuks, milles ei ole enam kemikaale, toksiine ega muid saasteaineid. Nende eemaldamine on võimalik ainult selliselt vett destilleerides. ÜKSKI TEINE VEE FILTREERIMISE MEETOD EI OLE NII TÕHUS. .

(Sama vee puhastamise meetodit kasutavad ka teadlased, kui nende katsetes on vaja kõrgeima kvaliteediga puhast vett. See vesi on nii puhas, et paljud hambaarstid kasutavad seda ravimisel, et vältida võimalikku nakkust teistes vetes olevate saasteainetega.)

Aur, mis kondenseerub taas vedelikuks, kogutakse polüpropüleenist kogumisnõusse ning seda vett võib kohe kasutada või säilitada tulevikuks, kui soovite nautida klaasikest 100% puhast, värskendavat ja suurepärase maitsega vett.

See on TERVISLIKEM vesi, mida võite juua!

Puhas joogivesi on meie tervise seisukohast väga oluline. Te ei kasutaks oma autos ju saastunud õli? Oma kehale, mis koosneb 70% ulatuses veest, annaksite te ju vaid puhtaimat vett? Selle veepuhastusmeetodiga saate parima kvaliteediga vee transportimaks toitaineid teie kehas ning elimineerimaks jääkaineid. Te saate aidata oma rakkudel maksimaalselt efektiiselt töötada, juuest vett, mis on võimalikult puhas.

Just nagu arst soovitas!

Kui palju kordi olete kuulnud arste rääkimas "Jooge rohkem vett"? Nüüd saate te seda soovitust kerge vaevaga järgida, sest te lihtsalt TAHATE rohkem vett juua! Teie isu seda juua tuleb selle puhtast värskest maitsest ning naudingust, mida seda juues kogete. Te võite olla kindel, et see, mida te joote, on tervislik, ning et see maitseb nii hästi, joote te lihtsalt rohkem.

Te hakkate kasutama ka VÄHEM SUHKRUT, mis on üldiselt tervisele kahjulik. Nüüd on teil lihtsam kaalust alla võtta ja arendada head figuuri, sest mida puhtamat vett te joote, seda vähem soovite te oma jookidesse suhkrut lisada. Paljud lõpetavad suhkru lisamise teele ja kohvile, kui nad avastavad, et see oli vajalik ainult varem kasutatud vee kohutava maitse varjamiseks.

Toidud, näiteks supid ja aurutatud köögiviljad, mis on valmistatud destilleeritud veega, MAITSEVAD PAREMINI ning on toitvamad! Te üllatute, kui hõrgutavad on toidud, mis on valmistatud nii puhta veega. Teie maitsemeeled ärkavad ellu. Toiduainetes olevad vitamiinid ja naturaalsed mineraalid säilivad paremini, kui neid töödelda puhta veega.

Äsja puhastatud vesi maitseb SUUREPÄRASELT!

Vasakul näete, mis jäi järgi tavalise kraanivee puhastamisel. Paremal on kristallselge, algupärane, ultrapuhas vesi pärast puhastusprotsessi.

Kui te just ei joo vihmavett, tarbite te ilmselt vett, mida pole "loomulikul teel puhastatud" juba väga pikka aega (looduslikus hüdroloogilises tsüklis vesi aurustub ning seejärel taastub tema vedel kuju). Kes teab, kui vana see vesi on või kus see olnud on! Te joote "KASUTATUD" vett! H2oLabs'koduse destilleerimissüsteemiga "teete" te oma vee ise, selmet seda taaskasutada – see on "uus" ja VÄRSKE iga päev.

Filtreerimissüsteemid kasutavad vett, mis on pärit kohalikest allikatest. Pole vaja öelda, et pärast seda, kui see looduslikult puhastatud saab, käib see vesi mõned korrad ümber kvartali. Pudelivesi võib veoautos, laos või poeriiulitel seista nädalaid ja kuid. Selle aja jooksul jõuavad bakterid paljuneda, samuti võib tekkida kõrvalmaitse/-lõhn pudelis või korgis kasutatavatest materjalidest. Kui vesi jääb seisma, tekib sellel väga ebameeldiv maitse. Aga teid ei pea enam morjendama seisnud vee halb maitse, sest oma koduse H2oLabs veepuhastussüsteemiga on teil alati käepärast VÄRSKEIM ja PUHTAIM joogivesi!

SEE TASUB END ÄRA! Säästa raha iga kord, kui seda kasutad!

Ei mingit pudelivett enam, mida osta ja koju tassida! Kui te ostate iga päev ühe väikese pudeli vett, ei võta üldse palju aega, et kulutada ära sama summa, mille eest saaksite H2oLabs'i Koduse Veesüsteemi. Kandke kaasas omaenda pudelit värskelt puhastatud suurepärase maitsega veega. Kui olete seni ostnud oma vee suurtes kanistrites otse müüjalt, SÄÄSTATE TE NÜÜD VEELGI ROHKEM RAHA, lisaks jäävad ära probleemid kohaletoimetamise ja maksmisega.

Te ei pea enam muretsema filtrite ostmise, vahetamise või nende saastumise pärast. Kui teil juba on kodune veefiltreerimise süsteem, siis pole teie joogivesi mitte ainult palju kvaliteetsem, vaid te ei pea ka enam muretsema filtrite pärast.

Kui te ostate karastusjooke, sest teie koduse vee maitse ei meeldi teile, hakkate te säästma, ostes vähem neid kahjulikke jooke (mis on samuti tehtud tundmatu päritoluga veest). Kui te joote rohkem vett sellepärast, et te lihtsalt naudite selle maitset nii väga, jootegi te automaatselt vähem kalleid karastus- jm jooke – see tähendab – hoiate raha kokku. Kas poleks aeg lõpetada maksmine asjade eest, mis meie tervist kahjustavad, makstes palju vähem ning hoides samal ajal oma tervist?

Te SÄÄSTATE KA KOHVI, sest samale kogusele veele tuleb teil nüüd lisada vähem puru! Nii puhta vee kasutamisel kulub maitsva kannutäie saamiseks vähem jahvatatud kohvi. Ja veel, kui olete kohvisõber, saate te SUURE ÜLLATUSE osaliseks, kui teete oma esimese kannutäie “maailma parimat” kohvi. Kuuma tee armastajad, teie samuti! Kuum tee on tervislikum ja maitseb paremini, kui see on valmistatud puhta veega. Tegelikult MAITSEVAD KÕIK JOOGID PAREMINI KUI IIAL VAREM – kohv, kuum tee, jäätee, limonaad, külmutatud puuviljajoogid (isegi jää ja kokteilid).

Jää veega seotud hädaolukorras rahulikuks ja kindlaks!

Möödunud orkaanid, üleujutused jt katastroofid on andnud meile olulise õppetunni. Vesi võib olla kõikjal me ümber, aga joomiseks kõlbmatu. Ameerika Punane Rist ja FEMA soovitavad vee puhastamiseks destilleerimise meetodit, sest see eemaldab ka need mikroorganismid, mis teistele meetoditele ei allu, nagu ka raskemetallid, soolad ning enamik kemikaale. Teie pere on H2oLabs koduse veesüsteemiga alati valmis!

Te suurendate enda ja oma pere ellujäämisvõimalusi hädaolukorras, kus puhast vett võib olla võimatu saada. Proovige selleta kas või üks päev hakkama saada. Peale õhu on vesi järgmine, mida me ellujäämiseks vajame. Me saame toiduta olla mitmeid päevi, kuid ilma veeta ei ela me kaua. Koduse H2oLabsi veepuhastussüsteemiga on teil ja teie lähedastel alati käepärast värske ja puhas vesi.

Looduskatastroofid pole ainsad, mis meile muret valmistavad. Ka muud õnnetused nagu keemiarajatiste plahvatamine ja terroriaktsioonid võivad meid tabada just siis, kui seda kõige vähem ootame. Kõik eksperdid nõustuvad, et meie avalikud veevarud jäävad kaitseta ning on rünnakute suhtes haavatavad..

James Atkinson, terrorismivastane konsultant, on ohu kohta meie veevarudele öelnud:

"Üksik terrorist või väike grupp terroriste võib üsna kerge vaevaga halvata kogu linna – lihtsalt hävitades veehoidlast algavate torude juures olevad seadmed või mürgitades reservuaari kontsentreeritud mürkidega just sealt, kus vesi alustab teekonda inimesteni."

Loodame, et seda ei juhtu kunagi, kuid kas poleks tark võtta tarvitusele ennetavad meetmed? Kui õnnetus juhtub, on teil ohutu ja turvaline, omades puhta joogivee varusid ning võimalust seda endale valmistada nii palju kui tarvis. Igas majapidamises peaks veepuhastusseade olemas olema, juba sellel ainsal potensiaalselt elupäästval põhjusel.

Hoiab ka keskkonda!

Jooge puhtaimat vett ning hoidke samal ajal puhas ka Maa! See on keskkonnale ohutu ja vastutustundlik, hoiab prügimäed lugematutest plastpudelitest vabad. Kui te ostate päevas ühe pudelitäie vett, tähendab see aastas 365 prügimäel lõpetavat plastpudelit, rääkimata pudelite valmistamisele kuluva energia raiskamisest. Veepudelid ostmata jättes ennetame ka keskkonna saastumist, mida tekitavad pudeleid/kanistreid transportivad autod.

H2oLabs Koduse Veepuhastussüsteemiga olete "Tervem, rikkam ja targem".. Tervem, sest joote puhtaimat võimalikku vett; rikkam, sest te ei pea enam ostma pudelivett või veefiltreid; ja targem, sest olete hädaolukorraks valmistunud ning samuti seetõttu, et teie pere jaoks on see igapäevaselt tark ja tervislik valik.

H2oLabs Koduse Veepuhastussüsteemi eelised on arvukad. Ära oota enam, telli juba täna ning saad hakata nautima puhtaimat, värskeimat, parima maitsega vett üldse!

See our Vaata meie Korduma Kippuvaid Küsimusi H2oLabs Veepuhastussüsteemide kohta!