Automaatsed süsteemid

Meil on hea meel pakkuda teile laias valikus USA’s toodetud Durastill veedestilleerijaid. Durastill on juba üle 35 aasta puhta vee tööstuse tunnustatud turuliider, kes toodab ülikvaliteetseid veedestilleerijaid, mis kestavad aastakümneid. Durastill’i kasutavad USA armee, USA riigiamet, USA saatkonnad üle maailma ja paljud teised USA riigiasutused, sest need on vastupidavad, kerged hooldada ja parima kvaliteediga destilleerijad kogu maailmas. Kõik osad on valmistatud USA’s!

Meie automaatsed süsteemid on mugavad ja lihtsad kasutada, sest nad täituvad automaatselt veega ning lülitavad end sisse / välja vastavalt vajadusele. Ideaalne kodukasutusse, hamba- ja meditsiinilaboritesse või ükskõik millise muu destilleeritud vee vajaduse jaoks. Pakume ka manuaalseid Durastill destilleerijad juhuks, kui teil pole võimalik destilleerijat veevõrku ühendada.

Meil on ka tööstusliku veedestilleerijad, mille tootlikkus algab 159L / 24h jooksul ja vajadusel 300L ja 565L veepaakidega. Küsi pakkumist!

High Production Automatic Counter-top Model

Durastill 46L päevas automaatne destilleerija koos 15L veepaagiga

Durastill 46L päevas automaatne destilleerija koos 15L veepaagiga on parima kvaliteediga veedestilleerija. Ühendub kergelt veevõrguga, et automaatselt ennast veega varustada ning lülitab end sisse / välja vastavalt vajadusele.

Vaata lähemalt